- Vacature
Actief Werkt!
Chauffeur B rijbewijs (zomerperiode)
STEENDEREN
28 mei 2025
Details van de functie

Je dag start meestal tussen 06.00 en 07.00 uur, afhankelijk van de planning. Je rijdt één of meerdere pendelritten per dag, met wisselende eindtijden. Door verkeersdrukte of extra ritten kan je dag soms wat langer duren, dus flexibiliteit is belangrijk.
Hoewel je zelfstandig op pad bent, heb je op locatie regelmatig contact met medewerkers. Daarom is het belangrijk dat je representatief en communicatief vaardig bent: jij schakelt makkelijk met verschillende contactpersonen en weet hoe je je professioneel opstelt.
Laden en lossen gebeurt meestal met hulp van aanwezige heftruckchauffeurs, maar als jij zelf overweg kunt met een heftruck is dat mooi meegenomen. Een certificaat is dus geen vereiste, maar zeker een plus.
Deze functie vraagt zelfstandigheid en betrouwbaarheid. Je hebt geen directe back-up, dus we zoeken iemand die stevig in zijn schoenen staat en verantwoordelijk omgaat met zijn werk.
Over de opdrachtgever
Je gaat aan de slag voor een van de grootste aardappelverwerkers ter wereld. Denk aan heerlijke frietjes, krokante snacks en smakelijke aardappelschotels: jij helpt deze producten op tijd op de juiste plek te krijgen. Je komt terecht in een informele werkomgeving met een fijne werksfeer, waar ruimte is voor een grapje en collegialiteit voorop staat.
Wat wij jou bieden:
- Een leuke en afwisselende tijdelijke functie bij een bekende organisatie.
- Veel zelfstandigheid en verantwoordelijkheid in je werk.
- Je bent lekker onderweg - en je bepaalt zelf wat er op de radio speelt.
- Een goed salaris van €14,68 per uur (exclusief eventuele toeslagen).
- Werken in een logistiek sterke, informele en collegiale omgeving.
Wat vragen wij van je:
- Je beschikt over een rijbewijs B
- Je bent representatief, klantgericht en communiceert makkelijk met mensen op locatie.
- Je werkt zelfstandig en bent betrouwbaar - we kunnen op je rekenen.
- Je bent volledig beschikbaar van 30 juni t/m 29 augustus 2025.
- Je bent flexibel inzetbaar qua werktijden (start tussen 06.00 en 07.00 uur).
- Een heftruckcertificaat is mooi meegenomen, maar geen must.
Interesse?
Ben jij de chauffeur die we zoeken voor deze zomer? Wacht dan niet te lang en solliciteer vandaag nog. Voor je het weet zit je achter het stuur met een fijne zomerklus op zak!