- Vacature
Actief Werkt!
Chauffeur C
- Noord-Brabant
Breda
21 juni 2025
Details van de functie

Nog geen geldige code 95? Geen probleem! Die behaal je via ons, helemaal kosteloos.
Hoe ziet jouw werkdag eruit?
Je begint tussen 07.00 en 08.00 uur met een kop koffie op de locatie. Daarna stap je als chauffeur in de vrachtwagen en rijd je samen met je collega's door de straten van Breda. Rond 16.00 uur zit je werkdag er meestal op. Af en toe werk je op zaterdag voor een inhaaldag, maar je houdt altijd een goede balans tussen werk en privé.
Wat ga je doen?
- Je werkt als chauffeur op een inzamelvoertuig in de regio Breda en omstreken
- Je stuurt een team van beladers aan en zorgt voor een veilige uitvoering
- Je rijdt vaste routes en werkt met moderne voertuigen
- Je bent als chauffeur verantwoordelijk voor een efficiënte afvalinzameling
- Je vertegenwoordigt de gemeente als professioneel chauffeur op straat
Klaar om als chauffeur het verschil te maken? Solliciteer dan direct!
Over de opdrachtgever
Afvalservice Breda speelt een cruciale rol in het schoonhouden van de stad. Het team bestaat uit gedreven medewerkers met hart voor duurzaamheid en dienstverlening. Collega's waarderen de vaste werktijden, prettige werksfeer en het maatschappelijke belang van hun werk. De locatie is goed bereikbaar met zowel de auto als het openbaar vervoer.
Wat wij jou bieden:
- Een aantrekkelijk uurloon van €20,00, met doorgroeimogelijkheden tot €22,89 (inclusief toeslagen).
- Reiskostenvergoeding van €0,14 per kilometer (vanaf 10 km enkele reis).
- 25 vakantiedagen per jaar, 8,33% vakantiegeld én een eindejaarsuitkering van 7,55%.
- Directe pensioenopbouw vanaf dag één.
- Mogelijkheid op een vast dienstverband bij de gemeente.
- Flexibele werktijden: kies voor 24 tot 40 uur per week.
- Toegang tot een handige app voor je rooster en loonstroken.
- Een gezellige kantine op locatie voor je lunchmoment.
Wat vragen wij van je:
- Je beschikt over rijbewijs C.
- Je hebt bij voorkeur een geldige code 95 en bestuurderskaart. Heb je deze (nog) niet? Geen probleem! Wij regelen kosteloos je opleiding of verlenging.
- Je bent minimaal 24 uur per week beschikbaar.
- Je woont in (de omgeving van) Breda.
- Je spreekt en begrijpt goed Nederlands.
- Je bent fysiek in goede conditie, betrouwbaar en klantgericht.
Interesse?
Wil jij aan de slag als chauffeur bij Afvalservice Breda? Wacht dan niet langer en solliciteer vandaag nog!
Heb je vragen? Neem gerust contact op met Marcella Soeters via [klik hier voor het telefoonnummer] of mail naar [stuur een e-mail]. We kijken uit naar je reactie!