Inloggen

Wachtwoord vergeten?


Heb je nog geen account?
Maak er dan een aan
Mijn favorieten
Er zijn nog geen favorieten toevoegd

Productiemedewerker - tijdelijke baan, snel starten!

Vacature
Utrecht
WOERDEN
1 september 2025

Details van de functie

Logo Bij dit mooie kaasbedrijf in Woerden rijpen zij al vier generaties lang ambachtelijke kazen. Momenteel is er een piek in de werkzaamheden en zoeken wij een nieuwe enthousiaste productiemedewerker die de komende 3 tot 6 maanden het team kan komen versterken. Blijkt het een goede match en voer je jouw werkzaamheden goed uit, dan is er zeker kans dat je langer kan blijven werken! In deze rol zorg jij ervoor dat onze kazen verwerkt worden tot diverse producten zoals plakken, cadeauverpakkingen en geraspte kaas.

Als productiemedewerker ben je verantwoordelijk voor het schaven, snijden en verpakken van kazen. Het is belangrijk dat je hierbij onze hygiëneregels volgt om de kwaliteit te waarborgen. Met jou loopt het productieproces nog soepeler en kunnen we onze klanten op tijd voorzien van hun favoriete kazen. Jouw taken zijn:
  • Het schaven en snijden van kazen.
  • Het verpakken van diverse kaasproducten.
  • Het naleven van hygiëneregels.

Je werkt fulltime van maandag t/m vrijdag van 07:30 tot 16:00 uur. Op vrijdag ben je zelfs al om 14:00 uur klaar.

Over de opdrachtgever

Onze opdrachtgever, een toonaangevend kaasbedrijf in Woerden, staat bekend om zijn ambachtelijke kaasproducten die wereldwijd geliefd zijn. Als familiebedrijf hechten we waarde aan vakmanschap en kwaliteit. Er heerst een prettige werksfeer bij het bedrijf en werk je samen met enthousiaste collega's. Je komt te werken in een team van ongeveer 15 collega's. Er zijn volop mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling en doorgroeimogelijkheden binnen het groeiende bedrijf.

Wat wij jou bieden:

  • Een salaris tussen de € 14,40 - € 15,50 bruto per uur o.b.v. kennis en ervaring
  • Opbouw van vakantiegeld en -dagen (circa 19% extra per uur!)
  • Pensioenopbouw vanaf dag 1
  • Uitzicht op een vast dienstverband
  • Gratis fruit in de pauzes
  • Personeelskorting op de heerlijke kazen

Wat vragen wij van je:

  • Je brengt mee: teamspirit, een flexibele instelling en deinst niet terug voor fysiek werk
  • Je streeft naar hoge kwaliteit en werkt nauwkeurig
  • Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse taal
  • Je bent beschikbaar van maandag t/m vrijdag voor 36 uur per week
  • Je bent bereidheid om soms tijdens piekdagen andere tijden te werken

Interesse?

Ben je enthousiast geworden? Solliciteer dan snel voor 26 september!
Heb je vragen of wil je meer weten? Neem contact op via [klik hier voor het telefoonnummer] of mail naar [stuur een e-mail] We kijken uit naar je reactie!
Sollicitatiewijze:
Bij sollicitatie wordt u doorgelinkt naar de website van Actief Werkt!