
Voor een moderne kaasmakerij in Hoogeveen zoeken we enthousiaste operators die graag de handen uit de mouwen steken en klaar zijn voor een smakelijke uitdaging. Heb jij een mbo-diploma niveau 3 of hoger en ben je toe aan iets nieuws? Grijp dan deze kans om onderdeel te worden van een dynamisch en ambachtelijk productieproces.
Bij deze werkgever krijg je bovendien de mogelijkheid om jezelf verder te ontwikkelen en door te groeien naar een allround operator. Leren en werken gaan hier hand in hand!
Dit ga je doen:
- Machines instellen, bijstellen en bedienen
- Controleren van de kwaliteit van het product
- Kleine storingen zelf oplossen
- Meewerken aan een schone en veilige werkplek
- Samenwerken in een team waar iedereen elkaar ondersteunt
Wat wij jou bieden:
- Een uitdagende functie in een 2- of 5-ploegendienst
- Een prettige werkomgeving waar jouw inzet echt wordt gewaardeerd
- Mogelijkheden om te leren, jezelf te ontwikkelen en door te groeien
Klaar om de wereld van kaas te ontdekken en actief bij te dragen aan het productieproces? Solliciteer vandaag nog, dan nemen wij snel contact met je op!
Over de opdrachtgever
Onze opdrachtgever is een Nederlandse kaasproducent. De coöperatieve onderneming, opgericht in 1895, produceert jaarlijks op twee productielocaties in Hoogeveen Nederlandse kaas die wereldwijd wordt afgezet. De bron van deze kaas, ongeveer 1 miljard liter melk, wordt geleverd door leden-melkveehouders. Het bedrijf heeft ongeveer 230 medewerkers. Op de 2 locaties in Hoogeveen werken overdag ongeveer 90 medewerkers in de productie en expeditie.
Wat wij jou bieden:
- Een bruto uurloon tot wel €21,28 bruto per uur inclusief toeslagen.
- Een uitdagende functie binnen een gerenommeerd bedrijf in de zuivelindustrie.
- Mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling en doorgroeimogelijkheden.
- In de 5 ploegen ontvang je een toeslag van 28,7%.
- Werken in een hecht team met een prettige werksfeer.
- Jouw werktijden zijn van 07.00 - 15.00 | 15.00 - 23.00 | 23.00 - 07.00. 5 ploegen dus twee vroege diensten, twee late diensten, twee nacht diensten en dan lekker 4 dagen vrij.
Wat vragen wij van je:
- Minimaal mbo-niveau 3 werk- en denkniveau.
- Ervaring als operator is een mooi meegenomen, maar zeker geen vereiste.
- Affiniteit met techniek en procesmatig inzicht.
- Bereidheid om in 2 of 5 ploegendiensten te werken.
- Verantwoordelijkheidsgevoel en oog voor detail.
Interesse?
Spreekt deze functie jou aan? Reageer dan snel via de button. Heb je vragen of wil je meer informatie neem dan contact op met kantoor Ommen!
Dit kan telefonisch via [klik hier voor het telefoonnummer] . Appen mag natuurlijk ook, dit kan naar [klik hier voor het telefoonnummer] .
Laura, Vincent en Alyssa van Team Ommen staan voor jou klaar!