Als transportplanner verzorg je 's middags en 's avonds de planning van 10 tot 15 wagens. Je verwerkt vooral export opdrachten van groente, fruit en bloemen en schakelt met chauffeurs en klanten. Wat ga je doen
- Plannen van routes & chauffeurs
 
- Exportplanning voor o.a. groenten, fruit en bloemen
 
- Contact met chauffeurs & klanten (NL/ af en toe EN)
 
- Administratie bijhouden
 
Werktijden
De werktijden zijn erg flexibel in te delen.
Je begint in ieder geval vóór 16:00, maar eerder starten mag ook. Je werkt doorgaans tot ca. 22:00-23:00 (bijv. 12:00-23:00 is ook mogelijk).
De verplichte dagen zijn maandag en vrijdag, wat neerkomt op minimaal 16 uur per week. Wil je meer werken? Dan kun je uitbreiden tot ca. 40 uur per week.
Motivatie en hard werken zijn belangrijker dan ervaring: je maakt de functie écht eigen.
Over de opdrachtgever
Dit is een familiebedrijf in Waddinxveen en specialist in luchtvracht, containertransport en geconditioneerd vervoer. Ze rijden met 42 wagens in NL & BE en werken in een klein, gezellig team waar initiatief telt. Locatie is minder goed bereikbaar met OV.
Wat wij jou bieden:
- Salaris tussen €3.000 - €4.000 p/m (40u)
 
- Overwerktoeslag 130% na 40u
 
- Contract direct in dienst (W&S)
 
- Vast contract na 8 maanden
 
- Fulltime of parttime (ma & vr verplicht)
 
- Afwisseling & zelfstandigheid
 
- Hecht familiebedrijf
 
Wat vragen wij van je:
- Gemotiveerd & stressbestendig
 
- Communicatief sterk
 
- Basis Excel
 
- Bereid om in de avond te werken
 
(Ervaring & kennis van ErnieSoft = pré, geen eis)
Interesse?
Dus wil jij graag naast je school of studie beginnen aan een serieuze baan, óf ben je bereid om je volledig toe te wijden aan deze functie?
Wacht dan niet te lang en solliciteer direct! Heb je nog vragen vóórdat je solliciteert? Dan kan je bellen naar [klik hier voor het telefoonnummer] of mail [stuur een e-mail]. Wij nemen binnen 24 uur contact met je op.