Verdien tot €3.179,39 bruto per maand en ontwikkel jezelf bij Hartog & Bikker in Vuren. Start in productie, volg opleidingen en groei door naar Operator en Heftruckchauffeur. Vaste werktijden, 25 vakantiedagen en volop doorgroeimogelijkheden.Bij Hartog & Bikker in Vuren start je als Productiemedewerker Plus. Je begint met productie- en inpakwerkzaamheden en krijgt de kans om door te groeien naar Operator of Heftruckchauffeur. Alle opleidingen worden door ActiefWerkt! verzorgd en je wordt begeleid door ervaren collega's.
Jouw taken in het begin:
- Producten in- en ompakken, zoals blikjes en flesjes
- Pallets opbouwen en gereedmaken voor transport
- Samenwerken met collega's en meedenken over het werk
Na inwerken komen er ook extra taken bij:
- Heftruckwerkzaamheden: pallets veilig verplaatsen
- Operatorwerkzaamheden: machines bedienen en kleine storingen oplossen
Werktijden: Maandag tot en met vrijdag van 07:00 tot 16:00 uur, soms werk je met duidelijke targets. Zodra het werk dat 's ochtends door de teamleider wordt aangewezen klaar is, mag je naar huis. Ook als je eerder klaar bent, krijg je 8 uur betaald.
Over de opdrachtgever
Via Actiefwerkt! aan de slag bij Hartog & Bikker in Vuren? Dat betekent werken in een organisatie waar volumelogistiek centraal staat, zowel op het gebied van transport als in logistiek en co-/repacking. Geen dag is hetzelfde: elke werkdag brengt een nieuwe uitdaging met zich mee, terwijl er constant wordt gestreefd naar 100% kwaliteit en klanttevredenheid. Vanuit zes locaties wordt deze ambitie waargemaakt. Hartog & Bikker draait niet alleen om logistiek, maar ook om mensen. De vijf kernwaarden: Samen, Betrokken, Betrouwbaar, Pragmatisch en Kwaliteit vormen het hart van de organisatie. Hier kun je rekenen op betrokken collega's en heb je het écht goed voor elkaar.
Wat wij jou bieden:
- Een bruto salaris tussen €2505,60 en €3.179,39 per maand, afhankelijk van ervaring
- ADV toeslag van 1.38% per uur over je uurloon
- Een functie in dagdienst van 07:00 - 16:00 uur
- Uitzicht op een vast dienstverband
- Wekelijkse uitbetaling op dinsdag of per 4 weken
- Pensioensregeling vanaf de eerste dag
- Reiskostenvergoeding vanaf 10 km enkele reis €0,23 per km
- 25 vakantiedagen bij fulltime dienstverband
- 8,33% vakantiegeld
- Jouw toekomst vinden wij belangrijk! Daarom bieden wij een scholingsvoucher van €500,- die je mag uitgeven aan trainingen
- Persoonlijke aandacht staat centraal bij ons. We zijn regelmatig aanwezig op locatie bij Hartog & Bikker en zijn dus altijd dichtbij voor al jouw vragen
- Een handige app waarin je jouw loonstroken en vakantiedagen kunt bekijken
Wat vragen wij van je:
- Je beheerst de Nederlandse of Engelse taal
- Je woont in de omgeving van Vuren
- Je hebt een actieve houding en een aanpakkersmentaliteit
- Bereid om te leren en door te groeien naar Operator of Heftruckchauffeur
Interesse?
Klaar om te starten? Solliciteer direct bij Hartog & Bikker en bouw aan je toekomst in de logistiek!