Inloggen

Wachtwoord vergeten?


Heb je nog geen account?
Maak er dan een aan
Mijn favorieten
Er zijn nog geen favorieten toevoegd

Afdelingsmanager AGF

Vacature
MBO
Gelderland
Doetinchem
12 december 2025

Details van de functie

Logo Voor onze gloednieuwe vestiging die medio 2026 opent, zoeken wij een Afdelingsmanager AGF. Prikkel jij de zintuigen van onze klanten met ons uitgebreide en exclusieve AGF assortiment? En krijg jij energie van het aansturen van de gehele afdeling AGF? Kom werken bij HANOS Doetinchem!

Een goed salaris

En uiteraard ook korting als je winkelt bij HANOS!

Andere vergoedingen

Extra vergoedingen o.b.v. bijzondere verrichtingen (werken bij kou etc.)

Extra's

Een fietsplan, bedrijfsfitness en een collectieve ziektenkostenverzekering

Ontwikkeling en groei

Naar een andere rol dankzij o.a. de HANOS Academie

Wat ga je doen als Afdelingsmanager AGF?

Als Manager AGF ben je verantwoordelijk voor de aansturing van de gehele AGF-afdeling (+/- 10 collega?s) binnen onze gloednieuwe vestiging in Doetinchem. Dat betekent dat je niet alleen de dagelijkse operatie vormgeeft, maar ook een belangrijke rol hebt in het opbouwen en neerzetten van een volledig nieuwe AGF-afdeling. Samen met jouw team zorg je voor een sterke basis, een aantrekkelijk assortiment en een optimale klantbeleving vanaf dag één. Daarnaast laat je jouw commerciële kant zien door het vertrouwen te winnen van nieuwe en bestaande klanten. En jij helpt hen te voorzien van de juiste AGF producten, in het juiste seizoen en voor de juiste prijs. Verder:
  • Ben jij dé gesprekspartner voor onze klanten op het gebied van AGF, jij adviseert onze klanten over bepaalde aardappel-, groente- en/of fruitsoorten en deelt natuurlijk adviezen voor de beste combinaties op een menukaart
  • Ben je verantwoordelijk voor de inkoop en verkoop van ons AGF assortiment. Hiervoor schakel je met verschillende stakeholders zoals de inkopers op het hoofdkantoor en onze dochterondernemingen
  • Zorg je voor een commerciële, omzet stimulerende presentatie van onze AGF producten
  • Ben je verantwoordelijk voor een goede kwalitatieve en kwantitatieve personeelsbezetting
  • Prikkel je de zintuigen van onze klanten door het organiseren van proeverijen en/of demonstraties
  • Stuur je op financiële KPI?s
  • Voer jij beoordelings-, coachings- en verzuimgesprekken
  • Tenslotte ondersteun je de medewerkers op de afdeling waar nodig


* Deze functie start in het eerste kwartaal van 2026. Omdat onze nieuwe vestiging medio 2026 opent, begin je met een inwerkperiode op onze bestaande vestigingen, zoals Hengelo, Apeldoorn of Nijmegen. Zo ben je volledig klaargestoomd voor een vliegende start in Doetinchem.

Ben jij de Afdelingsmanager AGF die wij zoeken?

  • Je beschikt over uitgebreide ervaring in de hierboven benoemde werkzaamheden, zoals het aansturen van een team en kennis van AGF
  • Commerciële vaardigheden en leidinggevende kwaliteiten gaan boven vakkennis
  • Werken op zaterdag en tijdens onze koopavond is voor jou geen probleem
  • Je bent commercieel en klantvriendelijk ingesteld
  • Je hebt affiniteit met de horecabranche
  • Ten slotte ben je sterk in het beheren van het HACCP systeem en weet jij je team hier in mee te krijgen


Wat wij jou bieden als Afdelingsmanager AGF

  • De kans om je eigen afdeling én team volledig zelf neer te zetten
  • Een goed salaris
  • Diverse aanvullende bedrijfsregelingen (zoals regeling fietsplan, bedrijfsfitness en een collectieve ziektekostenverzekering)
  • Een uitstekende bedrijfspensioenregeling
  • Een baan waarin jij het verschil maakt
  • Een geldbonus voor elke kandidaat die jij aandraagt bij HANOS
  • Veel ontwikkelingsmogelijkheden via de HANOS Academy
  • Last but not least, met korting winkelen bij HANOS!


Word jij onze nieuwe Afdelingsmanager AGF?

Ben jij net zo enthousiast over deze vacature als wij? Solliciteer dan snel via de sollicitatie button!

Heb je nog vragen? Neem gerust contact met ons op via [stuur een e-mail] of via [klik hier voor het telefoonnummer] .

Nieuwe vestiging, nieuwe kansen!

Medio 2026 openen we een gloednieuwe, vijf keer zo grote vestiging in Doetinchem. Benieuwd hoe jij onderdeel kunt worden van dit nieuwe hoofdstuk? Ontdek meer over onze plannen en kansen!

De sollicitatieprocedure

  • Solliciteer hier

    Via het sollicitatieformulier

  • Wij leren je graag kennenTelefonische kennismaking

  • KennismakingsgesprekWe zien je graag op locatie

  • AanbodJe ontvangt een contract

  • WelkomWe heten je van harte welkom bij HANOS

De afdeling

HANOS levert een totaalassortiment aardappelen, groenten en fruit. Het assortiment lijkt eindeloos en de producten komen uit alle werelddelen. Dagelijks worden de beste producten geselecteerd.
Veel medewerkers hebben een achtergrond in de horeca als bijvoorbeeld kok of werken al jaren met diverse groenten en fruitsoorten in bijvoorbeeld een groentewinkel.
Gerelateerde opleidingen:
Gerelateerde opleidingen/cursussen aan de sector(en) van deze vacature:
Sollicitatiewijze:
Bij sollicitatie wordt u doorgelinkt naar de website van HANOS