Houd jij ervan wanneer cijfers kloppen, processen soepel verlopen en niemand achter facturen hoeft aan te gaan? Als financieel medewerker ben jij de betrouwbare kracht achter onze financiële administratie. Je denkt actief mee over hoe het nóg slimmer en efficiënter kan. Je werkt in een hecht team waar verantwoordelijkheid, samenwerking en een gezonde dosis humor centraal staan.
In deze rol ligt de focus op crediteurenadministratie en urenregistratie. Je zorgt dat alles correct en tijdig wordt verwerkt en bent het aanspreekpunt bij vragen van leveranciers.
Daarnaast denk je actief mee over procesverbetering en automatisering.
De opdrachtgever investeert volop in het robotiseren van administratieve werkzaamheden ? en jij speelt daarin een belangrijke rol. Je werkt zelfstandig, maar altijd in nauwe samenwerking met je collega's binnen ?nance en de ?nancieel directeur.
Zo ziet jouw werkdag eruit:
- Verwerken en controleren van inkoopfacturen en urenregistraties
- Contact met leveranciers over vragen en afwijkingen
- Signaleren van verbeterkansen in ?nanciële processen
- Meedenken over automatisering en robotisering
- Ondersteunen bij overige administratieve werkzaamheden
Over de opdrachtgever
De opdrachtgever is een technisch dienstverlenend bedrijf dat zich richt op het onderhouden en verbeteren van klimaat en (drink)watersystemen. Ze bedienen een brede klantenkring en zijn een betrouwbare partner voor installateurs, beheerders en eigenaren van gebouwen. De organisatie werkt volgens hoge kwaliteitsnormen en beschikt over meerdere professionele certificeringen. Door hun groei en diverse afdelingen is er veel dynamiek én ruimte voor ontwikkeling.
Wat wij jou bieden:
De organisatie waarin je terechtkomt, bruist van de activiteit. Er wordt dagelijks samen geluncht, er zijn regelmatig leuke evenementen en vieringen, en elke week wordt afgesloten met een vrijdagmiddagborrel in een eigen bedrijfsruimte. Geen dag voelt hetzelfde en dat maakt het juist zo leuk.
Wat vragen wij van je:
- MBO+ werk- en denkniveau
- Goede beheersing van de Nederlandse taal
- Dienstverlenend en communicatief sterk
- Handig met MS O?ce en digitale systemen
- Ervaring met Navision en/of AFAS is een grote pré
- Interesse in procesverbetering en automatisering
Interesse?
Solliciteer direct! Vragen? Mail [stuur een e-mail] of bel [klik hier voor het telefoonnummer] !