Ben jij de logistiek medewerker die we zoeken? Als Logistiek Medewerker ben je verantwoordelijk voor het tijdig en correct voorzien van de productieafdeling van de benodigde materialen vanuit het warehouse. Je zorgt ervoor dat de interne goederenstroom soepel verloopt en ondersteunt waar nodig binnen de logistieke processen.Daarnaast ben je verantwoordelijk voor verschillende werkzaamheden binnen het logistieke proces. Zo houd je je bezig met het laden en lossen van vrachtwagens, waarbij je ervoor zorgt dat goederen veilig en efficiënt worden verwerkt. Ook controleer je inkomende en uitgaande goederen, zodat de juiste producten in de juiste hoeveelheden worden ontvangen en verzonden. Ook ondersteun je bij diverse logistieke werkzaamheden binnen het warehouse. Je helpt bijvoorbeeld bij het verplaatsen van materialen, het aanvullen van voorraden en het zorgen voor een overzichtelijke en georganiseerde werkomgeving. In de toekomst zal ook het bestellen van grondstoffen onderdeel worden van je takenpakket.
Deze functie is veelzijdig en dynamisch. Je fungeert als een echte ''vliegende keep'': iemand die flexibel inzetbaar is en bijspringt waar dat op dat moment het meest nodig is binnen het logistieke proces. Hierdoor is geen werkdag hetzelfde en lever je een belangrijke bijdrage aan het soepel laten verlopen van de interne goederenstroom.
Over de opdrachtgever
De opdrachtgever is Biscuit International, een toonaangevende producent binnen de voedingsmiddelenindustrie. Op de locatie in Rucphen worden dagelijks fourrékoeken en Brinky's geproduceerd die je terugvindt in de supermarkt en die daarnaast naar diverse landen worden geëxporteerd.
Wat wij jou bieden:
- Een uitstekend salaris van €4050 bruto per maand (incl ploegentoeslag en ADV);
- Een toeslag van 38% tussen 18:00 en 03:00. Tussen 03:00 en 06:30 krijg je een toeslag van 39%!
- 8,33% Vakantiegeld;
- 25 vakantiedagen bij een fulltime contract;
- Reiskostenvergoeding vanaf 5 km enkele reis. Je krijgt €0,23 per kilometer;
- Een vast team dat voor je klaar staat voor al je vragen over je salaris, werktijden of gewoon een kopje koffie;
- De mogelijkheid tot overname door Biscuit International;
- Een app waarin je altijd jouw benodigde informatie bij de hand hebt.
Wat vragen wij van je:
Voor deze functie zoeken wij iemand die:
- Bereid is om in 3-ploegendienst te werken
- Aantoonbare ervaring met SAP heeft (vereist)
- In het bezit is van een geldig heftruckcertificaat
- Ervaring heeft in een logistieke of productieomgeving
- Een teamspeler is
- Gedreven en proactief werkt
- Gestructureerd kan werken
- Betrouwbaar is en een sterk verantwoordelijkheidsgevoel heeft
Interesse?
Interesse? Ben jij de medewerker die wij zoeken? Solliciteer dan direct!
Zo verloopt de procedure:
- Je solliciteert - binnen 1 werkdag belt jouw contactpersoon je om je beter te leren kennen
- Telefonische kennismaking- we bespreken of onze verwachtingen bij elkaar aansluiten
- Intake op locatie- We maken kennis op locatie en geven je een rondleiding
- Een match - bij wederzijdse interesse stellen we je voor aan de opdrachtgever