Inloggen

Wachtwoord vergeten?


Heb je nog geen account?
Maak er dan een aan
Mijn favorieten
Er zijn nog geen favorieten toevoegd

Teamcoach Schoonmaak Middag in Horst

Vacature
Limburg
Horst
31 maart 2026

Details van de functie

Logo Wil je een parttime baan met vaste werktijden in de middag, een goed salaris en doorgroeimogelijkheden? Bij ons krijg je als teamcoach schoonmaak in Horst waardering, zekerheid en een fijne werkplek. Je werkt van maandag tot en met vrijdag van 16:00 tot 19:00 uur.

Als teamcoach schoonmaak geef je leiding aan een team schoonmaakmedewerkers. Je zorgt dat de werkplek netjes blijft en iedereen goed samenwerkt. Je begeleidt collega's, beantwoordt vragen en springt bij waar nodig. Is er een probleem? Dan los jij het snel op. Dankzij jouw inzet blijft de locatie schoon en loopt het team soepel. Je werkt mee en houdt het overzicht. Je maakt het verschil als aanspreekpunt en motivator. Jouw top 3 taken zijn:

  • Het aansturen en begeleiden van je team
  • Het controleren van de schoonmaakkwaliteit
  • Het zorgen voor een prettige werksfeer

Over de opdrachtgever

Onze klant is specialist in schoonmaak voor bedrijven en instellingen. Onze medewerkers zorgen dagelijks voor schone en fijne werkplekken. We werken samen in een betrokken team. Iedereen helpt elkaar en we waarderen ieders inzet. Je voelt je snel thuis, want we staan altijd klaar voor elkaar. 'Samen zorgen we voor een frisse start, elke dag weer.'

Wat wij jou bieden:

Deze parttimebaan is voor 15 uur per week, verdeeld over vijf middagen. Je kunt rekenen op:
  • Een aantrekkelijk salaris van € 15.52 bruto per uur vanaf 20 jaar en als je ervaring hebt kan dit oplopen tot € 17.05 bruto per uur
  • Een wekelijkse uitbetaling op dinsdag (ook mogelijk per 4 weken),
  • 25 vakantiedagen op basis van fulltime dienstverband,
  • Een extra vrije dag op jou verjaardag,
  • 8,33% vakantiegeld,
  • Reiskosten vanaf 10 km enkele reis,
  • Pensioenopbouw vanaf de 1e werkdag,
  • Een handige app waarin je je salarisbetalingen, loonstroken en jaaropgaven kunt zien,
  • Vaste contactpersonen vanuit Actief Werkt! waarbij je altijd terechtkan,
  • Online sollicitatieprocedure, voor je het weet ben je aan het werk!
  • Mogelijkheid om op kosten van Actief Werkt! certificaten en/of diploma's te behalen.
  • Wil je meer uur werken? Laat het ons weten, we hebben verschillende vacatures in de regio, dan kijken we samen naar de mogelijkheden.

Wat vragen wij van je:

Als teamcoach schoonmaak werk je graag samen en ben je duidelijk in je communicatie. Je helpt collega's waar nodig en houdt het hoofd koel bij veranderingen. Je pakt problemen snel op en voelt je verantwoordelijk voor het resultaat. Je brengt ook mee:

  • Ervaring of kennis van schoonmaakmiddelen
  • Flexibiliteit in aanpak en denken
  • Minimaal vmbo werk- en denkniveau
  • Ervaring als schoonmaakmedewerker is een plus, maar geen eis

Interesse?

Maak werk van deze kans. Solliciteer direct en wie weet verwelkomen we jou binnenkort in ons team. Na je sollicitatie nemen we snel contact met je op voor een kennismaking. We kijken ernaar uit je te ontmoeten!
Gerelateerde opleidingen:
Gerelateerde opleidingen/cursussen aan de sector(en) van deze vacature:
Sollicitatiewijze:
Bij sollicitatie wordt u doorgelinkt naar de website van Actief Werkt!