Als schoonmaker bij het Apart hotel in Zoutelande zorg jij ervoor dat hotelkamers schoon en fris klaarstaan voor nieuwe gasten. Je werkt zelfstandig, maar ook samen met collega's, zodat alles op tijd en netjes wordt afgerond.Je werkt op maandag en vrijdag, in totaal 5 tot 10 uur per week. De werktijden liggen tussen 09.00 en 16.00 uur. Eventueel andere werkdagen in overleg.
Dit ga je doen
- Schoonmaken van hotelkamers
- Bedden verschonen en netjes opmaken
- Stofzuigen en dweilen van de vloeren
- Het schoonmaken van de badkamers
- Zorgen dat elke kamer schoon, fris en verzorgd wordt achtergelaten
Je werkt met goede schoonmaakmiddelen en duidelijke afspraken. Samen met het team zorg je ervoor dat gasten hun verblijf schoon en prettig kunnen beginnen. Dankzij jouw inzet stappen zij met een goed gevoel hun hotelkamer binnen.
Over de opdrachtgever
Je gaat via Actief werkt! aan de slag bij Vebego. Een familiebedrijf in de schoonmaak. Je komt te werken in het Aparthotel Zouteland op maandag en vrijdag. Dit zijn de wisseldagen van de hotelkamers. Je kunt hier voor lange tijd aan de slag en vanaf het hoogseizoen kun je hier meer uren werken en meer dagen.
Wat wij jou bieden:
- Een aantrekkelijk salaris van € 15,52 bruto per uur vanaf 20 jaar en als je ervaring hebt kan dit oplopen tot € 17,05 bruto per uur
- Een wekelijkse uitbetaling op dinsdag (ook mogelijk per 4 weken)
- 25 vakantiedagen op basis van fulltime dienstverband
- 8,33% vakantiegeld
- Reiskosten vanaf 10 km enkele reis a € 0.14 cent/km
- Pensioenopbouw vanaf de 1e werkdag
- Een handige app waarin je je salarisbetalingen, loonstroken en jaaropgaven kunt zien
- Vaste contactpersonen vanuit Actief Werkt! waarbij je altijd terecht kan
- Online sollicitatieprocedure, voor je het weet ben je aan het werk!
- Mogelijkheid om op kosten van Actief Werkt! certificaten en/of diploma's te behalen
- Wil je meer uur werken? Laat het ons weten, we hebben verschillende vacatures in de regio, dan kijken we samen naar de mogelijkheden
Wat vragen wij van je:
- Je spreekt Nederlands en/of Engels, zodat je goed kunt overleggen met collega's en klanten.
- Je houdt van een schone en nette omgeving en vindt het fijn om actief bezig te zijn.
- Je bent vriendelijk, netjes en representatief.
- Je bent 5 tot 10 uur per week beschikbaar, op maandag en vrijdag (Eventueel andere werkdagen in overleg).
Interesse?
Enthousiast? Solliciteer direct via de sollicitatiebutton. We nemen zo snel mogelijk contact met je op.