Als procesoperator in 5 ploegen in Apeldoorn werk je in een modern productiebedrijf. Je werkt 6 dagen en bent daarna 4 dagen vrij. Zonder jou staat de productie stil dus het is jouw taak dat het productieproces door kan draaien. Je belangrijkste taken zijn:
- Opstarten en instellen van machines;
- Het onderhouden van de machines;
- Kleine storingen oplossen en voorkomen;
- Machine ombouwen bij product wissels;
- Controleren van het proces en de kwaliteit van de producten;
- Afstellen van de machine.
Je werkt in een vaste ploeg, volgens een vast jaarrooster in de 5-ploegen dienst.
Over de opdrachtgever
Deze werkgever maakt een uniek product op maat voor de klant. Kwaliteit is heel belangrijk. Je werkt in een betrokken team waar iedereen samenwerkt en elkaar helpt. Er is veel aandacht voor leren tijdens het werk en er zijn doorgroeimogelijkheden. Je krijgt de kans om aan de slag te gaan in een uitdagende functie met veel verantwoordelijkheid.
Wat wij jou bieden:
Je werkt volgens een vast rooster in 5 ploegen.
- Direct een contract van 12 maanden bij de werkgever en bij goed functioneren uitzicht op een vaste aanstelling;
- Een kans op een vaste aanstelling bij wederzijdse tevredenheid;
- Salaris tussen €2.846 en €3285 bruto per maand (exclusief toeslagen);
- 29% ploegentoeslag over alle gewerkte uren;
- 8,33% vakantiegeld;
- Een goede pensioenregeling;
- Reiskostenvergoeding boven 5 km enkele reis.
Wat vragen wij van je:
- Je bent technisch onderlegd en hebt affiniteit met het werken in een productieomgeving;
- Recente werkervaring als operator of vergelijkbaar;
- Mbo 3 werk- en denkniveau of een afgeronde HAVO met exacte vakken of een opleiding gericht op het operator vak;
- Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift;
- Bereidheid om in de 5- ploegendienst te werken;
- Je kunt een VOG aanvragen.
Interesse?
Ben jij op zoek naar een goed betaalde baan als Operator en spreekt het werken in 5 ploegen jou aan? Solliciteer direct!