Inloggen

Wachtwoord vergeten?


Heb je nog geen account?
Maak er dan een aan
Mijn favorieten
Er zijn nog geen favorieten toevoegd

Chauffeur CE korte ritten

Vacature
Noord-Brabant
's-Hertogenbosch
6 mei 2026

Details van de functie

Logo Geen lange ritten, geen wisselende adressen. Als terminal trekker chauffeur CE in Den Bosch werk je op een vast terrein met bekende routes en tijden. Je draait mee in een 3-ploegenrooster en verdient tot € 4.004,- per maand inclusief toeslagen.

Als Chauffeur CE rijd je korte pendelritten tussen vaste locaties. Je hoeft niet te improviseren, hebt geen wachttijden bij klanten en werkt volgens duidelijke afspraken. Dat maakt deze functie als Chauffeur CE rustig en voorspelbaar.

Wat ga je doen als Chauffeur CE?
  • Rijden van pendelritten tussen het warehouse van Hartog & Bikker en een grote bierbrouwerij
  • Vervoeren van trailers en containers op korte, vaste trajecten
  • Werken op het terrein Rietvelden in Den Bosch
  • Controleren van voertuig en trailer op schade en veiligheid

Werken in een 3-ploegenrooster: Ochtend: 06:45 - 14:45, Middag: 14:45 - 22:45, Nacht: 22:45 - 06:45

Heb je nog geen terminaltrekker certificaat? Dan kun je dit kosteloos via Actief Werkt! behalen

Over de opdrachtgever

Je gaat via Actief Werkt! aan de slag bij Hartog & Bikker in Den Bosch. Hartog & Bikker is een familiebedrijf met meer dan 90 jaar ervaring in opslag en distributie. Met ruim 400 medewerkers, verdeeld over zes locaties, is het een stabiele en goed georganiseerde organisatie. De kernwaarden samen, betrokken, betrouwbaar, pragmatisch en kwaliteit zijn dagelijks zichtbaar op de werkvloer. Bij Hartog & Bikker weet je waar je aan toe bent en wordt er duidelijk gecommuniceerd.

Wat wij jou bieden:

  • Een salaris tussen € 3291,- en € 4004,- per maand, inclusief ploegentoeslag van 13,75%, je wordt ingeschaald op basis van ervaring
  • Pauzes worden doorbetaald
  • ADV toeslag van €0,27 per uur
  • 8,33% vakantiegeld en 25 vakantiedagen bij fulltime dienstverband
  • Reiskostenvergoeding vanaf 10 km enkele reis, € 0,23 per km
  • Wekelijkse uitbetaling op dinsdag of per 4 weken
  • We vinden jouw toekomst belangrijk! Daarom bieden wij een scholingsvoucher van €500,- die je mag besteden aan trainingen
  • Pensioenregeling vanaf de eerste dag

Wat vragen wij van je:

  • Je beheerst de Nederlandse taal of Engelse taal
  • Je woont in de regio Den Bosch
  • Je hebt ervaring als CE Chauffeur of in vergelijkbaar transport
  • Je beschikt over een geldig CE-rijbewijs of je bent bereid een terminal trekker certificaat te halen
  • Je bent bereid te werken in een 3-ploegenrooster

Interesse?

Wil jij starten als CE Chauffeur bij Hartog & Bikker in Den Bosch? Solliciteer direct via Actief Werkt!. Heb je vragen, dan kun je contact opnemen met Nina op [klik hier voor het telefoonnummer]
Gerelateerde opleidingen:
Gerelateerde opleidingen/cursussen aan de sector(en) van deze vacature:
Sollicitatiewijze:
Bij sollicitatie wordt u doorgelinkt naar de website van Actief Werkt!