Bij deze opdrachtgever in Nunspeet werk je als Medewerker Horeca en evenementen op een bruisende plek waar geen dag hetzelfde is. Je krijgt waardering voor je inzet, werkt met enthousiaste collega's en verdient een mooi uurloon. Je werkt flexibel, vooral 's avonds en op zaterdag, met ruimte voor eigen initiatief en ontwikkeling.
Als Medewerker Horeca en evenementen zorg jij dat bezoekers zich welkom voelen. Jij maakt van ieder evenement, vergadering of voorstelling een fijne ervaring. Door jouw inzet lopen de avonden en bijeenkomsten soepel en voelen gasten zich gehoord.
Als deze functie niet wordt ingevuld, missen gasten het warme welkom en de goede service waar dit centrum bekend om staat. Je maakt dus echt het verschil!
Je succes hangt af van:
- Drankjes en hapjes serveren met een glimlach
- Gasten helpen en informeren bij evenementen
- Zorgen dat alles netjes en gastvrij verloopt
- Samenwerken met collega's voor een goed resultaat
Over de opdrachtgever
Deze horecagelegenheid bevind zich in Nunspeet, naast horeca worden hier ook evenementen georganiseerd en andere activiteiten.
Werken binnen deze organisatie betekent deel uitmaken van een hecht en betrokken team. De sfeer is informeel en open, waarbij ieders bijdrage wordt gewaardeerd. Je krijgt volop ruimte om jezelf te ontwikkelen, mee te denken en samen met collega's mooie evenementen en activiteiten neer te zetten.
Wat wij jou bieden:
Je werkt tussen de 16 en 36 uur per week, vooral in de avonden en op zaterdag.
Je kunt rekenen op:
- Een bruto uurloon tussen €15,50 en €20,00 (afhankelijk van ervaring)
- Vakantiegeld en vakantiedagen
- Pensioenregeling
- Een fijne werkplek met gezellige collega's
- Ruimte om je te ontwikkelen en initiatief te nemen
- Afwisselend werk en een informele sfeer
Wat vragen wij van je:
Je vindt het leuk om mensen een fijne avond te bezorgen. Je maakt makkelijk contact, blijft rustig bij drukte en werkt graag samen. Je zorgt dat gasten zich welkom voelen, ook als het even druk is.
Jij:
- Hebt mbo werk- en denkniveau
- Bent 16 tot 36 uur per week flexibel beschikbaar
- Spreekt goed Nederlands en Engels
- Woont in de buurt van Nunspeet, rijbewijs is handig
- SVH- of BHV-diploma is mooi meegenomen
Interesse?
Maak werk van deze kans
Solliciteer nu als Medewerker Horeca en evenementen in Nunspeet. Na je sollicitatie hoor je snel van ons over het vervolg. We kijken ernaar uit om samen het verschil te maken!