Inloggen

Wachtwoord vergeten?


Heb je nog geen account?
Maak er dan een aan
Mijn favorieten
Er zijn nog geen favorieten toevoegd

Bedrijfswagenmonteur

Vacature
MBO
VUREN
7 juni 2026

Details van de functie

Logo Zoek je een baan als bedrijfswagenmonteur in Vuren waarbij je in dagdienst werkt, een salaris ontvangt volgens schaal E3 tot H10 en dagelijks bezig bent met vrachtwagens van Hartog & Bikker? Als bedrijfswagenmonteur zorg je ervoor dat het wagenpark technisch in orde blijft en chauffeurs veilig de weg op kunnen.

In deze functie werk je als bedrijfswagenmonteur in de werkplaats aan onderhoud en reparaties van trekkers en opleggers. Je werkt met professioneel gereedschap en overlegt met collega-monteurs over de werkzaamheden die uitgevoerd moeten worden.

Wat ga je doen als bedrijfswagenmonteur?
  • Uitvoeren van APK-keuringen en onderhoudswerkzaamheden
  • Repareren en controleren van trekkers, aanhangers en onderstellen
  • Vervangen en preventief onderhouden van onderdelen
  • Vaststellen welke onderdelen nodig zijn en deze (laten) bestellen

Werktijden:
  • Maandag t/m vrijdag flexibel tussen 07:00 en 18:00 uur
  • Meedraaien in het zaterdagochtendrooster is gewenst

Over de opdrachtgever

Via Actief Werkt! ga je aan de slag bij Hartog & Bikker in Vuren. Hartog & Bikker is actief in volumelogistiek, transport en co- en repacking werkzaamheden en werkt vanuit zes locaties in Nederland. Dagelijks zetten ruim 400 medewerkers zich in voor kwaliteit en klanttevredenheid. De kernwaarden van Hartog & Bikker zijn Samen, Betrokken, Betrouwbaar, Pragmatisch en Kwaliteit.

Wat wij jou bieden:

  • Een salaris van minimaal €3.282 per maand, afhankelijk van ervaring (inschaling vanaf schaal E3 oplopend tot schaal H volgens de CAO Beroepsgoederenvervoer)
  • ADV toeslag van 1,38% op je uurloon per uur
  • Pensioenopbouw vanaf de eerste werkdag
  • Reiskostenvergoeding van € 0,23 per km (vanaf 10 km)
  • 24 vakantiedagen bij een fulltime dienstverband
  • Uitzicht op vast dienstverband bij Hartog & Bikker in Vuren
  • Wekelijkse uitbetaling op dinsdag of per 4 weken.
  • 8% vakantiegeld
  • Doorgroei mogelijkheden naar verschillende soorten functies
  • Jouw toekomst vinden wij belangrijk! Daarom bieden wij een scholingsvoucher van €500,- die je mag uitgeven aan trainingen
  • Persoonlijke aandacht staat centraal bij ons. We zijn regelmatig aanwezig op locatie bij Hartog & Bikker en zijn dus altijd dichtbij voor al jouw vragen
  • Een handige app waarin je jouw loonstroken en uren kunt bekijken

Wat vragen wij van je:

  • Afgeronde technische opleiding (1e of 2e autotechnicus of technisch monteur)
  • Ervaring als bedrijfswagenmonteur of vergelijkbare functie
  • Beheersing van de Nederlandse taal
  • Bereidheid om af en toe op zaterdag te werken

Interesse?

Klaar om als bedrijfswagenmonteur bij Hartog & Bikker in Vuren aan de slag te gaan? Solliciteer direct via de knop. Vragen? Nina helpt je graag verder op [klik hier voor het telefoonnummer] .
Gerelateerde opleidingen:
Gerelateerde opleidingen/cursussen aan de sector(en) van deze vacature:
Sollicitatiewijze:
Bij sollicitatie wordt u doorgelinkt naar de website van Actief Werkt!