Bij Seijsener krijg je ruimte om te doen waar je goed in bent én om het slimmer te maken. Als Manager Finance & Control werk je in een nuchter MKB-bedrijf dat volop groeit, met de slagkracht van de VDK Groep achter zich. Serieus werk, zonder stijve pakken.
Bij Seijsener maken we campings, havens en openbare ruimtes slimmer en veiliger met slimme technische oplossingen. Van elektra tot verlichting en toegangscontrole: geen dag is hetzelfde. Jij krijgt hier de vrijheid om mee te bouwen, je ideeën in te brengen én echt verschil te maken. Samen met een nuchter, gezellig team zetten we projecten neer waar heel Nederland van profiteert. Klaar om techniek met impact te doen?
Wat wij je bieden
25 vakantiedagen + 13 ADV-dagen (fulltime)
Pensioenregeling volgens CAO Metaal & Techniek
Flexibele werktijden en veel eigen regie
Opleidingen, cursussen en certificeringen
Hecht team, korte lijnen en een open sfeer
Profiteer van de VDKnaken voordelen met de Alleo app (toegang tot secundaire arbeidsvoorwaarden, voordelen en regelingen), leasefietsregeling (voordelig leasen met een lage bijtelling), korting op particuliere verzekeringen (via Centraal Beheer) en corporate benefits (aantrekkelijke kortingen bij bekende merken).
Wat je gaat doen
In deze rol ben jij degene die overzicht brengt en houdt. Als Manager Finance & Control zorg je dat cijfers kloppen, processen lopen en beslissingen goed onderbouwd zijn. Je werkt vanuit Seijsener en schakelt direct met de Algemeen Directeur en collega's binnen VDK.
Aansturen en coachen van 3 administratief medewerkers
Verzorgen van maand- en jaarafsluitingen
Opstellen van budgetten en financiële rapportages
Aanleveren van KPI's en stuurinformatie
Optimaliseren en automatiseren van processen
Adviseren over risico's en verbeterkansen
Verantwoordelijk voor ICT en applicaties binnen finance
Wat neem je mee
Jij bent een doener met visie. Iemand die cijfers begrijpt, mensen meeneemt en niet bang is om keuzes te maken. Precies wat je nodig hebt om succesvol te zijn als Manager Finance & Control.
Hbo-opleiding bedrijfseconomie of accountancy
Ervaring als Finance Manager, Accountant of vergelijkbaar
Sterk in boekhouding én financieel overzicht
Ervaring in een MKB- en/of projectomgeving
Mensgerichte leiderschapsstijl
Goede kennis van Excel
Ervaring met Navision is mooi meegenomen