Je werkt zowel buiten op het terrein als binnen in de productiehal en hebt een veelzijdig takenpakket. Of het nu gaat om orderpicken, laden en lossen of het organiseren van materialen – jij draait er je hand niet voor om.Wat ga je doen?
- Orderpicken van onderdelen op basis van order verzamellijsten
- Aanvullen van de grijpvoorraad in de productie
- Ondersteunen bij het orderpicken aluminium profielen op basis van technische tekeningen en pakbonnen
- Ondersteunen bij het verplaatsen van profielen (circa 6 meter, ±10 kg) met een heftruck of zijlader en zorgen voor een nette, veilige stapeling (is een pré)
- Laden en lossen van vrachtwagens en controleren van inkomende en uitgaande goederen
- Zorgvuldig stapelen van onderdelen en/of profielen op pallets of bokken voor transport naar de productie
- Onderhouden van een opgeruimde, veilige en efficiënte werkomgeving
Over de opdrachtgever
Rollecate is dé specialist in aluminium en stalen gevels en geveldelen. Opgericht in 1954 te Staphorst, uitgegroeid tot een grote en toonaangevende speler in de gevelbranche. Van ontwerp tot onderhoud, via engineering, productie en montage overziet Rollecate het gehele proces.
Rollecate verzorgt de gevelinvulling van hoogbouw, laagbouw, nieuwbouw en renovatie voor de woning- en utiliteitsbouw. Mede dankzij een eigen productontwikkeling met testfaciliteiten is Rollecate in staat om ook aan de meest veeleisende gevelconstructies een maatwerk invulling te geven.
Met 70 jaar ervaring en met 250 collega's werken wij dagelijks aan uitdagende projecten in binnen- en buitenland. De productie vindt plaats in onze eigen aluminium fabrieken in Staphorst en Emmeloord en in onze staal fabriek in Hongarije.
Wat wij jou bieden
Je werkt 40 uur per week, altijd in dagdienst.
Je kunt rekenen op:
- Een instapsalaris tussen de €16,85 en €18,37 afhankelijk van kennis en ervaring
- 27 vakantiedagen + 13 ADV-toeslag
- 8% vakantiegeld
- Een persoonlijk opleidingsbudget om jezelf verder te ontwikkelen
- Reiskostenvergoeding
- Collectiviteitskorting op zorgverzekering
- Extra’s zoals fruit, personeelsvereniging en leuke borrels
- Goede pensioenregeling
Wat wij van jou vragen
Je werkt graag samen en steekt je handen uit de mouwen. Je vindt het belangrijk om veilig te werken en houdt van duidelijkheid.
Je brengt ook mee:
- Ervaring in de logistiek is mooi meegenomen
- Praktisch ingesteld en een teamspeler
- Goede beheersing van de Nederlandse taal, zowel mondeling als schriftelijk
- Veilig en nauwkeurig werken is voor jou vanzelfsprekend