Wil jij werken in een klein team waar jouw vakmanschap telt? Hier krijg je afwisselend werk, korte lijnen, opleidingsmogelijkheden en uitzicht op een vast contract.Als technisch spuiter ben je verantwoordelijk voor het voorbereiden, behandelen en afwerken van onderdelen. Je werkt met verschillende coatings en draagt bij aan een hoge kwaliteit van het eindproduct. Daarnaast denk je mee over verbeteringen binnen het productieproces en voer je controles uit om de kwaliteit te waarborgen.
Jouw werkzaamheden:
- Voorbewerken van producten voor het spuitproces
- Aanbrengen van coatings volgens specificaties
- Instellen en bedienen van spuitapparatuur
- Controleren van kwaliteit en afwerking
- Meedenken over procesverbeteringen
Je komt te werken in dagdiensten van 06:00 tot 15:00. Het werk kan soms uitlopen. Je werkt samen met je collega's en iedereen gaat pas naar huis als het werk klaar is voor de dag. Binnen het team helpt iedereen elkaar met de werkzaamheden.
Over de opdrachtgever
De opdrachtgever is de enige in Nederland die gespecialiseerd is in het coaten van warmtewisselaars. Ze werken voor vaste klanten die producten over de hele wereld verspreiden. Je komt terecht in een klein team van vijf collega’s op de werkvloer. De sfeer is informeel en collegiaal. Iedereen helpt elkaar en de lijnen zijn kort. Ze lunchen samen, eten op vrijdag vaak patat en organiseren ieder jaar een teamuitje.
Wat wij jou bieden
Onderstaande voorwaarden zijn gebaseerd op een werkweek van 38 uur. Zo kan jij rekenen op:
- Een bruto salaris van € 2.469,00 tot € 2.974,00 bruto per maand afhankelijk van ervaring.
- 25 vakantiedagen per jaar
- 8% vakantiegeld
- Overwerktoeslagen volgens regeling
- Pensioenregeling voor jouw toekomst
- Uitzicht op een vast contract en opleidingsmogelijkheden zoals een heftruckcertificaat
Wat wij van jou vragen
- Je werkt nauwkeurig en neem je verantwoordelijkheid over je werk.
- Ervaring als technisch spuiter of industrieel spuiter
- Ervaring met coatings en spuittechnieken
- Technisch inzicht
- Oog voor kwaliteit en detail
- Ervaring met kwaliteitscontroles is een pre