Nieuws10 november 2017
10 november 2017
Innovatieontbijt slaat aan 65 vertegenwoordigers uit de haven en maritieme en logistieke sectoren verzamelden zich in de RDM Kantine voor ontbijt. ?De interesse in innovatie in de logistiek is groot.?
Nieuws10 november 2017
Innovatieontbijt slaat aan
Paul Getty noemde het al als één van zijn tips om rijk te worden: ?get up early?. Zijn andere tip was: ?find oil?. De deelnemers aan de eerste editie van ?Appetite for Innovation? waren echter niet op zoek naar ?old school? olie, maar juist naar nieuwe wegen voor de toekomst. ?De interesse in innovatie in de logistiek is groot.?
En zo verzamelden zich op 8 november om 07.30 uur 65 vertegenwoordigers uit de haven en maritieme en logistieke sectoren in de RDM Kantine. Voor ontbijt, maar ook voor drie korte pitches (Ron Vaz Dias van iTanks, Tim van Luxemburg van Ortec over big data en Mark Remie van Railbrokerz over Internet of Things) en netwerken rond het thema innovatie. ?Er gebeurt natuurlijk al heel veel op dat vlak, maar dat gebeurt dan toch vooral binnen de eigen ?koker??, aldus Peter ten Broek, mede-initiatiefnemer namens het Havenbedrijf Rotterdam. ?Met deze sessie wilden we juist partijen vanuit verschillende invalshoeken ? van rail operators tot industrie en van start-ups tot hogescholen ? bij elkaar brengen omdat je dan vaak juist de beste ideeën opdoet.?
Foto: HbR