Uitnodiging voor een interactieve managementgame over EMVI aanbested..
15 november 2017
Door Redactie, 15 november 2017
JBN Regio Oost houdt open huis! Op 24 november vindt de laatste JBN activiteit van dit jaar plaats.
We hebben ons laten inspireren door het aanbod van de Bouwend Nederland Academy. Je kunt het een workshop EMVI noemen, maar ook een interactieve managementgame. Joost Fijneman (manager van het Aanbestedingsinstituut) en Jos van Alphen (adviseur Aanbestedingsrecht) geven deze workshop regelmatig. Niet aan leden van Bouwend Nederland, wel aan hbo-studenten. En altijd met groot succes!
Hashtags: #beetjefanatiekmagbest #gelijkhebbeniswatandersdangelijkkrijgen #rechtersmetgevoelvoorhumor.
Voor wie?
Voor JBN-ers, potentiële JBN-ers en alle andere bouwers die jong van geest zijn. Kortom, voor alle bouwers die nieuwsgierig zijn hoe aanbestedingsgeschillen over EMVI in de bouw en infra worden opgelost en wat je als bouwbedrijf vooral wel of niet moet doen.
Mocht je denken dat deze workshop niets voor je is omdat je niets met EMVI en niets met aanbesteden doet, dan heb je het mis. De workshop leert je ook kansen te zien en valkuilen te vermijden.
Heb je zelf al eens je neus gestoten of heb je vragen? Laat het ons weten, dan gaan we ons best doen om jouw vraag in te passen in de workshop.
Datum en locatie
De workshop is op vrijdag 24 november om 14.30 uur (ontvangst vanaf 14.00 uur) en is uiterlijk om 17.00 uur afgelopen.
Locatie: regiokantoor Oost, gebouw HNK, 19e etage, Boogschutterstraat 1, in Apeldoorn.
Na afloop doen we nog even iets met bier en bitterballen in het Grand Café op de begane grond van het HNK kantoor.
Aanmelden
Je kunt je aanmelden door een email te sturen aan '(evenementen@bouwendnederland.nl)'.
Met vermelding van uw naam en datum van deze workshop.
Deze workshop wordt u aangeboden door Jong Bouwend Nederland regio Oost.
Graag tot ziens op 24 november!
AANBESTEDEN
Tweeten
Contactpersoon
bij dit bericht
Robert ter Hoek
Manager Regio Oost