Inloggen

Wachtwoord vergeten?


Heb je nog geen account?
Maak er dan een aan
Mijn favorieten
Er zijn nog geen favorieten toevoegd

Ministerie SZW: horeca-cao vanaf januari 2018 officieel van kracht

13 december 2017

* Vul een zoekterm van minstens twee karakters in
Ministerie SZW: horeca-cao vanaf januari 2018 officieel van kracht
13-12-2017
Nieuwe horeca-cao geeft medewerkers en werkgevers duidelijkheid en perspectief over  arbeidsvoorwaarden
CNV Vakmensen en KHN hebben de nieuwe horeca-cao aangemeld bij het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid. Deze week ontvingen we van het ministerie de formele kennisgeving zodat onze nieuwe cao per 1 januari 2018 officieel van kracht is. KHN sprak met Robčr Willemsen, voorzitter van KHN, waarom deze horeca-cao zo belangrijk is.
www.youtube.com/embed/A-t15osQWHo?rel=0&;controls=0
Nu deze bevestiging er is, gaan we de minister van SZW vragen om deze cao ook algemeen verbindend te verklaren. Dat betekent dat naast de horecaondernemers die zijn aangesloten bij KHN, ook alle andere horecaondernemers zich aan de gemaakte cao-afspraken moeten houden. Uiteraard zolang er geen andere cao formeel van toepassing is. We verwachten dat die procedure uiterlijk in april is afgerond. Wij houden u daar vanzelfsprekend van op de hoogte.
Robčr Willemsen, voorzitter KHN, over de nieuwe cao
De nieuwe horeca-cao geeft werknemers en werkgevers duidelijkheid en perspectief over de arbeidsvoorwaarden in onze branche. Bekijk het gesprek met Robčr Willemsen, voorzitter van KHN, waarom dit zo belangrijk is.
Terug