Palimbong maakt Lekkerste Hamburger Fastest
09 januari 2018
* Vul een zoekterm van minstens twee karakters in
Palimbong maakt Lekkerste Hamburger Fastest
09-01-2018
Palimbong won tijdens de Horecava met zijn Javaanse Pomodoreburger de vakwedstrijd Lekkerste Hamburger Fastest
Foto: Tamara Verheij
Ferlyan Palimbong maakt de Lekkerste Hamburger Fastest van Nederland. Palimbong won tijdens de Horecava met zijn Javaanse Pomodoreburger de vakwedstrijd Lekkerste Hamburger Fastest.
Palimbong werkt bij HSMHost op Schiphol. De vakjury prees de winnende hamburger vanwege de kwaliteit van het hamburgervlees, de opmaak, de snelle verwerking en de totale uitstraling van de burger.De vakwedstrijd Lekkerste Hamburger Fastest is onderdeel van de Lekkerste Wedstrijden, vakwedstrijden die al sinds 1984 jaarlijks plaatsvinden tijdens Horecava. De wedstrijden zijn bedoeld voor professionele makers en bedenkers, werkzaam bij fastservicebedrijven.
De opdracht was om live op het podium, binnen zes minuten, vijf indentieke broodjes hamburger te maken, welke door de vakjury werden geproefd en beoordeeld. Er moest worden gelet op uitstraling, creativiteit, smaakbeleving, eetbaarheid, samenstelling en inkoopprijs. Maar vooral moest worden gelet op een uniek en spraakmakend karakter van het broodje.
Top 3
De volledige top 3 van de Lekkerste Hamburger Fastest luidt als volgt:
Ferlyan Palimbong ? HMSHost, Schiphol
Michelle de Bruijn ? Spareribs Express, Den Haag
Corjan Treffers ? Family Treffers, Honselersdijk
Aan de finale van deze vakwedstrijd namen 16 deelnemers deel. De vakwedstrijd om de Lekkerste Hamburger Fastest van Nederland is een initiatief van de stichting Lekkerste Wedstrijden, in samenwerking met Hanos, Remia, Salomon FoodWorld en Carl Siegert.
Terug