Inloggen

Wachtwoord vergeten?


Heb je nog geen account?
Maak er dan een aan
Mijn favorieten
Er zijn nog geen favorieten toevoegd

Axonics® kondigt financiering van $40 miljoen aan

03 april 2018

Axonics Modulation Technologies, Inc., een private ontwikkelaar van het eerste oplaadbare Sacral Neuromodulation (r-SNM?)-systeem voor de behandeling van urinaire- en darmstoornissen, heeft vandaag aangekondigd dat het een financiering van $40,1 miljoen heeft voltooid die $20,1 miljoen aan eigen vermogen en een kredietfaciliteit van $20 miljoen combineert.

De aandelenfinanciering werd geleid door Longitude Capital en omvatte de participatie van de bestaande investeerder Gilde Healthcare. De veiliggestelde kredietfaciliteit werd verstrekt door Silicon Valley Bank (SVB). Gelijktijdig met de financiering zal Juliet Bakker, medeoprichter en Managing Director van Longitude, toetreden tot de Raad van Bestuur van Axonics.

Deze bekendmaking is officieel geldend in de originele brontaal. Vertalingen zijn slechts als leeshulp bedoeld en moeten worden vergeleken met de tekst in de brontaal, welke als enige rechtsgeldig is.

Bekijk het oorspronkelijke bericht op businesswire.com: www.businesswire.com/news/home/20180403005925/nl/

CONTACT: