Zoek jij parttime schoonmaakwerk in kantoren, overdag en met afwisseling?Functieomschrijving
Voor het kantoor van VDL Fibertech in Hapert zijn wij op zoek naar twee schoonmaakmedewerkers. VDL is een internationaal technisch productiebedrijf waar hoogwaardige producten worden gemaakt. Jij zorgt ervoor dat de kantooromgeving schoon en netjes blijft voor medewerkers. Je kunt kiezen om alleen in Hapert te werken of je uren uit te breiden met 2 extra locaties in Bladel en Reusel.
Je werkzaamheden bestaan uit het schoonmaken van kantoren en sanitaire ruimtes. Op de locatie in Hapert werk je in teamverband, terwijl je op de kleinere locaties zelfstandig werkt.
De volgende diensten zijn beschikbaar:
- VDL Fibertech Hapert: maandag tot en met vrijdag van 08:00 tot 11:00 uur. Dit gaat om een dienstverband van 15 uur per week;
- Kraakman Reusel: dinsdag en donderdag van 12:00 tot 15:00 uur. Dit gaat om 6 uur per week;
- RGF Bladel: vrijdag van 13:00 tot 14:00 uur. Dit gaat om 1 uur per week.
Combineer je alle locaties, dan werk je in totaal 22 uur per week. Voor deze combinatie is eigen vervoer nodig. Werk je alleen in Hapert, dan is eigen vervoer niet verplicht.
Wij bespreken graag de mogelijkheden met jou! Heb je vragen? Stuur gerust een berichtje via WhatsApp naar de recruiter of solliciteer direct.
Wat je krijgt
Werken als schoonmaak medewerker bij Gom betekent werken in een familiebedrijf, leuke collega’s en een informele werksfeer. Samen kijken we hoe we het werk voor jou zo leuk mogelijk kunnen maken. Ook bieden wij:
- Een goed salaris! Wij bieden een bruto uurloon vanaf 20 jaar tussen de €15,52 en €17,05 afhankelijk van je leeftijd, kennis en ervaring;
- Vakantiegeld en een eindejaarsuitkering;
- Een extra vrije dag op je verjaardag;
- Ontwikkelingsmogelijkheden: Nederlandse taaltrajecten, toegang tot leertrajecten en overige trainingen;
- Toegang tot de Gom Support Desk: een digitale pagina speciaal voor jou. Zo is Gom er voor jou als je bijvoorbeeld wilt stoppen met roken, bij fysieke klachten, hulp bij geldzorgen, maar ook bieden we kortingen en andere leuke acties.
Gom staat voor een leven lang ontwikkelen
Wie je bent
Jij bent enthousiast, gastvrij, precies en klantgericht. Je snapt dat het belangrijk is om te werken volgens een bepaalde structuur. Als schoonmaker heb jij;
- Ervaring of affiniteit met werken in de schoonmaakbranche;
- Een goede beheersing van de Nederlandse of Engelse taal;
- De mogelijkheid om een VOG aan te vragen.
Ben jij de schoonmaak medewerker die wij zoeken in Hapert, Bladel & Reusel, Noord-Brabant? Solliciteer dan snel via de sollicitatieknop!
Op het gebied van werving en selectie hebben we een samenwerking met verschillende partners. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.